برگزاری نخستین کنفرانس کارآفرینی بین‌المللی

نخستین کنفرانس راهکارهای توسعه کارآفرینی بین‌الملل با رویکرد جهانی‌سازی شرکت‌ها اسفندماه سال جاری در مرکز همایش‌های دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد خبری کنفرانس با توجه به اهمیت و لزوم توسعه فعالیت‌های مرتبط با کارآفرینی بین‌المللی با رویکرد جهانی‌سازی کسب و کار و شرکت‌ها ،این کنفرانس ارایه مقالات دانشگاهی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سخنرانی‌های کاربردی مرتبط را در دستور کار خود قرار داده است.

بنا بر این گزارش نقش گروه کارآفرین در توسعه کارآفرینی بین‌الملل، ابعاد،انواع و ساختار بنگاه در کارآفرینی بین‌الملل،محصول،خ دمت و تکنولوژی در کارآفرینی بین‌الملل، روابط شبکه و نقش آن در توسعه کارآفرینی بین‌الملل، محیط کسب و کار و اقتصاد کلان و تاثیر آن در کارآفرینی بین‌الملل، مکانیزم‌های ارزیابی بازارهای هدف درکارآفرینی بین‌الملل، استراتژی‌های ورود به بازارهای بین‌الملل با رویکرد کارآفرینی بین‌الملل، شناخت بازارهای آمیخته با نگاه کارآفرینی بین‌الملل از جمله محورهای علمی این کنفرانس هستند.

مدیران و متولیان حوزه توسعه اشتغال، مدیران و کارشناسان بخش دولتی فعال در حوزه توسعه صادرات، مدیران و کارشناسان امور بین‌الملل شرکت‌های خصوصی، تیم‌های کسب و کارهای نوپا، مدیران و کارشناسان شرکت‌های چند ملیتی، مدیران و کارشناسان نمایندگان محصولات بین‌المللی، هولدینگ‌ها و شرکت‌های تامین مالی، بانک‌ها و بیمه‌ها و پژوهش‌گران حوزه کارآفرینی از جمله مخاطبین این کنفرانس هستند.

گفتنی است دکتر جمشید عدالتیان دبیر این کنفرانس، دکتر محمدامین نژاد دبیر علمی و دکتر حامد مجتهدی دبیر اجرایی این کنفرانس هستند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه نخستین کنفرانس راهکارهای توسعه کارآفرینی بین‌الملل با رویکرد جهانی‌سازی شرکت‌ها www.iedaconf.ir در ارتباط باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *